MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 10717468
nr 1071 7468
Skänk
1890-tal, Bemålad, längd: 110 cm, djup: 50 cm, höjd: 115 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:49:50
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr